info@belmare.sk     0915 962 706     CK Belmare
   tlačiť

ADVENTNÁ PRAHA – VÍZOVICE a PRAŽSKÉ BENÁTKY v zime

TERMÍN: 07.-08.12.2019  / 2 dni, 1 noc /

MIESTO: Praha / Česká republika /

CENA: 115 €

 

CENA ZAHŔŇA:

 

PROGRAM:

Sobota

Odchod zo Slovenska v skorých ranných hodinách. Doobeda po ceste návšteva známej pálenice RUDOLF JELÍNEK* vo Vizoviciach spojená s prehliadkou a ochutnávkou pálenky. Po prehliadke možnosť nakúpiť liehoviny  za diskontné ceny priamo v predajni. Pokračovanie v ceste do Prahy, kde sa ubytujeme v trojhviezdičkovom hoteli hoteli a pripravíme sa na večernú Prahu spojenú s návštevou Vianočných trhov.

Nedeľa

Raňajky a uvoľnenie izieb. Krátka prehliadka mesta Praha, osobné voľno na obed. Po obede sa presunieme  k nástupišťu k vyhliadkovej lodi a zažijeme zimu v PRAŽSKÝCH  BENÁTKACH – plavbu po Vltave s najkrajším výhľadom na Karlov most a panorámu Hradčan s vareným vínom a  praskajúcim drevom. V popoludňajších hodinách odchod z Prahy, návrat na Slovensko v neskorých nočných hodinách.

* Zmyslom exkurznej trasy je zoznámenie s hlavnými princípmi výroby, históriou a tradíciou závodu ako významného českého výrobcu a exportéra v oblasti výroby alkoholických nápojov. Na záver exkurzie  prebehne degustácia 3 druhov výrobkov R.Jelínek a.s. V príjemnom prostredí si môžete nielen vychutnať lahodnú chuť Jelínkovej slivovice, ale tiež si vybrať z kompletného sortimentu výrobkov/reklamných predmetov a sád, ktoré sú ponúkané za výhodné ceny (možnosť platby platobnými kartami MasterCard, Maestro a Visa)

https://sk.rjelinek.cz/distillery-land/virtualna-prehliadka.html

*Poznajte tajomné  vodné podzemie starej Prahy. Jedinečnú panorámu si vychutnáte z hladiny rieky Vltava. Pražské Benátky vám umožní nahliadnuť na hlavné mesto z inej perpektívy s občerstvením na palube.

http://www.prazskebenatky.cz/cz/vyhlidkove-plavby-historickym-privozem

REZERVÁCIA A PLATBA:

UPOZORNENIE: 

koniec rezervácie do 30.novembra !!!!

 

NÁSTUPNÉ MIESTA:

Vstupné:

MOŽNÉ PRÍPLATKY:

ADVENT S CK BELMARE 🙂

 

CK Belmare je  oprávnená zájazd zrušiť, ak nie je dodržaný minimálny počet účastníkov. Klient musí byť o tom informovaný najneskôr 7 dní pred začatím zájazdu. V tom prípade ponúkne CK zákazníkovi náhradný termín zájazdu alebo zákazník obdrží peniaze za objednané služby späť.

Minimálny počet účastníkov na zájazd 40 osôb /ak CK nerozhodne inak/.

Zmluvné pokuty (stornopoplatky) pri odhlásení sa zo zájazdu:
– v prípade odhlásenia sa zo zájazdu  30 a viac dní pred termínom konania zájazdu, máte nárok na vrátenie celej platby za zájazd
– v prípade odhlásenia sa zo zájazdu  od 7 do 30 dní pred termínom konania zájazdu, máte nárok na vrátenie 50% z platby za zájazd
– v prípade odhlásenia sa zo zájazdu  do 7 dní od termínu jeho konania, nemáte nárok na vrátenie platby

CK Belmare je poistená pre prípad úpadku v zmysle zák. č. 281/2001 Z.z.

V prípade záujmu môžete využiť tento prihlasovací formulár.

Odoslaním prihlášky súhlasíte s obchodnými podmienkami CK Belmare

1.
Žiadame o komplexné cestovné poistenie AXA assistance (1,70 €) / den / osoba
Tento zájazd nájdete na webe: https://www.belmare.sk/adventna-praha-a-prazske-benatky-v-zime/