info@belmare.sk     0915 962 706     CK Belmare
   tlačiť

VIANOČNÁ BUDAPEŠŤ A MORSKÉ AKVÁRIUM

TERMÍN: 14.-15.12.2019  / 2 dni, 1 noc /

MIESTO: Budapešť / Maďarsko /

CENA: 89 €

Cena platí pri obsadení izby 2 osobami . V prípade záujmu je k dispozícii 1-lôžková izba za doplatok 20 €/noc.

CENA ZAHŔŇA:

 

PROGRAM:

 

1. deň: sobota

Odchod zo Spišskej Novej Vsi v skorých ranných hodinách. Po príchode do Budapešti začneme prehliadku na staršej Budínskej strane s Rybárskou baštou, Matyášovým kostolom a Budínskym hradom. Prechodom cez  Szechényiho most, prvým v Budapešti, sa dostaneme na modernejšiu Peštiansku stranu. Po prehliadke mesta navštívime vianočné trhy, kde môžete ochutnať tradičné medové pečivo, varené víno, kúpiť kvalitné výrobky, či pozrieť si  rôzne hudobné a tanečné vystúpenia, ktoré dotvárajú vianočnú atmosféru.V Budapešti sa nachádza aj niekoľko ďalších trhov. Rozhodne by ste nemali vynechať ani ten pred Bazilikou sv. Štefana,  kde sa koná nádherná svetelno-hudobná šou, počas ktorej na fasádu baziliky premietajú úchvatný príbeh. Predstavenie začína vždy v polovici hodiny (16:30, 17:30…).

Pobudnutie na vianočných trhoch do večera, príchod na ubytovanie približne cca o 20:00, nocľah.

 

2. deň: nedeľa

Raňajky a odubytovanie sa. Návšteva Tropicaria, https://tropicarium.hu, ktorého expozície sú situované v modernom obchodnom a zábavnom centre Campona. Hlavnou atrakciou Tropicaria je 1,4 mil. litrové  žraločie akvárium s 11 metrov dlhým vyhliadkovým tunelom, v ktorom môžete obdivovať aj dvojmetrové tigrované žraloky z Floridy. Ďalšou mimoriadnou atrakciou je prales, v ktorom uvidíte tropické a oceánske živočíchy, exotické vtáctvo, jaštery, pavúky či najmenšie opice sveta. Po prehliadke Tropicaria nasleduje osobné voľno s možnosťou nákupov v obchodnom centre Campona. Návrat Slovensko vo večerných až nočných hodinách.

*Ak ste v znamení rýb, vodnára alebo raka, v Tropikáriu sa budete cítiť ako doma. Skvelý zájazd do maďarskej metropoly si však užijú aj ostatní. V najväčšom morskom akváriu v Strednej Európe si budete môcť urobiť spoločnú fotku napríklad so žralokom, rajou či aligátorom. Okrem toho vás čaká aj návšteva najznámejších námestí a pamiatok v historickom centre Budapešti so sprievodcom. To všetko v príjemnej atmosfére, ktorá vás naladí na najkrajšie sviatky roka. Skrátka, rodinná sobota so všetkým, čo k tomu patrí!

REZERVÁCIA A PLATBA:

UPOZORNENIE: 

koniec rezervácie do 6.decembra !!!!

 

NÁSTUPNÉ MIESTA:

Vstupné:

Tropikárium a oceanárium Budapešť: cca 9 €/dospelí; 7 €/deti 4-18 rokov

MOŽNÉ PRÍPLATKY: 

ADVENT S CK BELMARE 🙂

 

CK Belmare je  oprávnená zájazd zrušiť, ak nie je dodržaný minimálny počet účastníkov. Klient musí byť o tom informovaný najneskôr 7 dní pred začatím zájazdu. V tom prípade ponúkne CK zákazníkovi náhradný termín zájazdu alebo zákazník obdrží peniaze za objednané služby späť.

Minimálny počet účastníkov na zájazd 40 osôb /ak CK nerozhodne inak/.

Zmluvné pokuty (stornopoplatky) pri odhlásení sa zo zájazdu:
– v prípade odhlásenia sa zo zájazdu  30 a viac dní pred termínom konania zájazdu, máte nárok na vrátenie celej platby za zájazd
– v prípade odhlásenia sa zo zájazdu  od 7 do 30 dní pred termínom konania zájazdu, máte nárok na vrátenie 50% z platby za zájazd
– v prípade odhlásenia sa zo zájazdu  do 7 dní od termínu jeho konania, nemáte nárok na vrátenie platby

CK Belmare je poistená pre prípad úpadku v zmysle zák. č. 281/2001 Z.z.

 

V prípade záujmu môžete využiť tento prihlasovací formulár.

Odoslaním prihlášky súhlasíte s obchodnými podmienkami CK Belmare

1.
Žiadame o komplexné cestovné poistenie AXA assistance (1,70 €) / den / osoba
Tento zájazd nájdete na webe: https://www.belmare.sk/budapest-a-morske-akvarium-2/