info@belmare.sk     0915 962 706     CK Belmare
   tlačiť

Oskar Schindler – “ Od filmu k realite“

TERMÍN: 21.4.2018 / 1 deň, 0 nocí /

MIESTO: Krakow / Poľsko /

CENA:  35 €

 

Oskar Schindler zachránil pred istou smrťou viac ako 1200 židov. Vydajte sa po stopách muža, ktorého príbeh zachytil jeden z najslávnejších filmov všetkých čias – Schindlerov zoznamNavštívte fabriku v Krakove, v ktorej zachránení vyrábali smaltové hrnce a vypočujte si pútavý výklad sprievodkyne, ktorý vás prenesie do minulosti. Smutnú históriu pripomenie aj štvrť Kazimierz, kde sa natáčali scény do spomínaného filmu. Zájazd je výbornou nadstavbou pre tých, ktorí už navštívili koncentračný tábor Osvienčim, ale tiež miernejšou alternatívou pre ľudí, ktorí si na návštevu koncentračného tábora netrúfajú.

CENA ZAHŔŇA:

PROGRAM:

Odchod v skorých ranných hodinách. Po príchode do Krakova navštívite štvrť Kazimierz, nazývanej aj miesto kde zastal čas. Práve odtiaľto premiestnili nemeckí vojaci tisíce židov do oveľa menšieho geta, ktoré sa nachádza za riekou. Tu sa nakrúcali scény do filmu Schindlerov zoznam, pretože sa od roku 1940 zásadnejšie nezmenila. Potom sa zastavíte v továrni na smaltovaný riad, ktorá patrila Oskarovi Schindlerovi a v ktorej pracovalo viac ako 1000 židov. Pútavý výklad sprievodkyne vám oživí momenty, ktoré sa tu odohrávali. Príchod na Slovensko vo večerných hodinách.

REZERVÁCIA A PLATBA:

 NÁSTUPNÉ MIESTA:

SPIŠKÁ NOVÁ VES – LEVOČA – POPRAD – LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ – RUŽOMBEROK – DOLNÝ KUBÍN – NÁMESTOVO

MOŽNÉ PRÍPLATKY:

ORIENTAČNÉ VSTUPY DO JEDNOTLIVÝCH PAMIATOK:

 

Aj Oskar Schindler s CK BELMARE 🙂

 

CK Belmare je  oprávnená zájazd zrušiť, ak nie je dodržaný minimálny počet účastníkov. Klient musí byť o tom informovaný najneskôr 7 dní pred začatím zájazdu. V tom prípade ponúkne CK zákazníkovi náhradný termín zájazdu alebo zákazník obdrží peniaze za objednané služby späť.

Minimálny počet účastníkov na zájazd 40 osôb /ak CK nerozhodne inak/.

Zmluvné pokuty (stornopoplatky) pri odhlásení sa zo zájazdu: – v prípade odhlásenia sa zo zájazdu  30 a viac dní pred termínom konania zájazdu, máte nárok na vrátenie celej platby za zájazd – v prípade odhlásenia sa zo zájazdu  od 7 do 30 dní pred termínom konania zájazdu, máte nárok na vrátenie 50% z platby za zájazd – v prípade odhlásenia sa zo zájazdu  do 7 dní od termínu jeho konania, nemáte nárok na vrátenie platby

CK Belmare je poistená pre prípad úpadku v zmysle zák. č. 281/2001 Z.z.

 

V prípade záujmu môžete využiť tento prihlasovací formulár.

Odoslaním prihlášky súhlasíte s obchodnými podmienkami CK Belmare

1.
Žiadame o komplexné cestovné poistenie AXA assistance (1,70 €) / den / osoba
Tento zájazd nájdete na webe: https://www.belmare.sk/oskar-schindler-od-filmu-k-realite/