info@belmare.sk     0915 962 706     CK Belmare
   tlačiť

Španielske slávnosti – Ohnivé Las Fallas

TERMÍN: 15.3 – 23.3.2019/8 dni – 5 noci/

MIESTO: Španielsko

CENA: 395 

 

CENA ZAHŔŇA:

REZERVÁCIA A PLATBA:

PRÍPLATKY ZA NÁSTUPNÉ MIESTA :

V prípade ak bude počet účastníkov menší ako 8 osôb, CK má právo nástupné miesto zrušiť.

 

1.deň 

Odchod v skorých ranných hodinách .

2.deň

V skorých ranných hodinách príchod do Barcelony – prehliadka. Príchod do  Oropesy vo večerných hodinách. Ubytovanie v apart. hotely. Nocľah, večera.

3. deň

Raňajky, prehliadky Oropesy ( prístav, staré mesto, aréna ). Výlet do PENISCOLY s dominujúcim stredovekým templárskym hradom, ktorý stojí na skale nad morom. Večera, nocľah.

4. deň

Raňajky. Návšteva VALENCIE – hlavné mesto valencijskej oblasti, prehliadka, účasť na oslaváach “ LAS FALLAS “ – slávnostné sprievody, prekrásna výzdoba, atrakcie, ohňostroj, možnosť účasti na býčích zápasoch ( fakultatívne ). Návrat vo večerných hodinách. Večera, nocľah.

5. deň

Raňajky, voľno. Fakultatívny výlet na trhanie pomarančov, večera. Po večery odchod do BURRIANY na pálenie sôch. Večera, nocľah.

6. deň

Raňajky, výlet – návšteva CABANES + BENICASIMU. Výjazd do pohoria Desierto de las Palmas – prehliadka kláštora rádu Bosých Karmelitánov. BENICASIM – návšteva likérky, kde sa dodnes podľa pôvodnej karmelitánskej receptúry vyrabajú likéry a vína. Súčasťou prehliadky je ochutnávka z 9 sudov. V mestečku CABANES navštívime továreň na výrobu turrónov ( typická španielska sladkosť – hlavne vianočná ) – krátka prehliadka továrne a degustácia s možnosťou nákupu. Večera, nocľah.

7. deň

Raňajky, odbubytovanie sa, odchod. Odchod na príchod kláštora v MONTSERRATU s “ ČIERNOU MADONOU „. Návšteva miništátu ANDORRA ( kúzelná krajina, daňový raj). Príchod do MONAKA.

8.deň

Veľká prehliadka MONACKÉHO KNIEŽACTVA, pri ktorom uvidíte všetky miestne krásy a zaujímavosti, napr. Jardin exotic (cca 7 EUR ), park Sv. Antoniety, novú tržnicu, kniežací palác ( Rainier III), Kniežací prístav, katedrála – biely skvost MONAKA ( leži tu princezná GRACE ), oceánogrofické múzeum ( cca 10 EUR ), štvrť LA CONDAMINE, svetoznáme KASINO s priľahlými objektami a parkmi, časť trate FORMULA 1, prekrásne JAPONSKÉ ZÁHRADY, Doobeda odchod domov.

9. deň

Príchod domov večerných hodinách.

 

PODMIENKY CK:

 

CK Belmare je  oprávnená zájazd zrušiť, ak nie je dodržaný minimálny počet účastníkov. Klient musí byť o tom informovaný najneskôr 7 dní pred začatím zájazdu. V tom prípade ponúkne CK zákazníkovi náhradný termín zájazdu alebo zákazník obdrží peniaze za objednané služby späť.

Minimálny počet účastníkov na zájazd 40 osôb /ak CK nerozhodne inak/.

Zmluvné pokuty (stornopoplatky) pri odhlásení sa zo zájazdu: – v prípade odhlásenia sa zo zájazdu  30 a viac dní pred termínom konania zájazdu, máte nárok na vrátenie celej platby za zájazd – v prípade odhlásenia sa zo zájazdu  od 7 do 30 dní pred termínom konania zájazdu, máte nárok na vrátenie 50% z platby za zájazd – v prípade odhlásenia sa zo zájazdu  do 7 dní od termínu jeho konania, nemáte nárok na vrátenie platby

CK Belmare je poistená pre prípad úpadku v zmysle zák. č. 281/2001 Z.z.

 

 

 

 

 

V prípade záujmu môžete využiť tento prihlasovací formulár.

Odoslaním prihlášky súhlasíte s obchodnými podmienkami CK Belmare

1.
Žiadame o komplexné cestovné poistenie AXA assistance (1,70 €) / den / osoba
Tento zájazd nájdete na webe: https://www.belmare.sk/spanielske-slavnosti-las-fallas/