info@belmare.sk     0915 962 706     CK Belmare
   tlačiť

Blogy

Blogeri sú ľudia, ktorí vám umožnia prežiť zážitky „in medias res“, aj keď sa tam nenachádzate, a to práve čítaním ich článkov na blogu.

Ak si radi čítate zaujímavosti o cestovaní alebo si prezeráte vysnívané miesta, ktoré by ste chceli navštíviť, nakuknite do blogov, ktoré sa zapáčili nám. Každý z nich je autentický a originálny. Možno si spomedzi nich nájdete svojho obľúbenca.

INVIA

https://www.invia.sk/blog/
Širokospektrálny blog našej partnerskej cestovnej agentúry INVIA ponúka tipy na dovolenky, rebríčky hotelov, zaujímavosti krajín… skrátka všetko, čo cestovateľov môže zaujímať.

Túlajme sa

http://www.tulajmesa.sk/
Blogerka a  novinárka Simona Slováková píše o radosti z cestovania, radosti zo spoznávania nových krajín a miest.  Svojím príjemným štýlom písania vás prenesie priamo na miesto unikátneho zážitku a vďaka jej riadkom pocítite atmosféru na vlastnej koži.

Lucia Brezianska

http://www.luciabrezianska.com/
Lucka je začínajúca blogerka s obrovským potenciálom. Už teraz sa teší veľkej obľube fanúšikov. Má autentickosť, zaujímavé nápady a veľké plány, ktoré je odhodlaná si plniť. Motivuje, inšpiruje, zabáva. Zo svojich ciest tvorí videá a jej tvorba je uznávaná aj profesionálmi.  Minulé leto navštívila Indonéziu, toto ide na Srí Lanku a Maldivy.

Bez mapy

https://bezmapy.com/
Autorom tohto úspešného blogu je Milan Bardún, 24- ročný marketingový manažér. Na stránke uvádza, že navštívil 40 krajín na štyroch kontinentoch. O chvíľu bude potrebovať nový pas a nič ho nezastaví pred novým dobrodružstvom.  Na jeho stránke si prečítate množstvo užitočných tipov. ☺

Travel Hacker

http://travelhack.me/
Jankina filozofia je precestovať svet bez miliónov na účte. Cestuje šikovne a lacno, nie nadarmo má totiž v názve „hacker“. Vďaka jej knihám a webu môžeš aj ty spoznávať ďaleké, či blízke destinácie. Ponúka ti svoje know-how ako šetriť  na ubytku, doprave, strave…Dozvieš sa však aj iné zaujímavosti, či tipy.

Cestujeme spolu

http://www.cestujemespolu.com
Hanka a Jožko. Dvojica, ktorá sa nedávno vrátila z výletu okolo sveta. Začali Indiou a Áziou, skončili v Južnej Amerike. Splnili si sen a o celom priebehu ich putovania informovali na svojej stránke. Vychytávka: Dočítate sa aj o presných rozpočtoch v jednotlivých krajinách.

Tento zájazd nájdete na webe: https://www.belmare.sk/uzitocne-rady/blogy/