info@belmare.sk     0915 962 706     CK Belmare
   tlačiť

Vynikajúce VÍNKO v Údolí krásnych žien spojené s relaxom v JASKYNNÝCH KÚPEĽOCH v Miskolc Tapolca

TERMÍN: 24.2. – 25.2.2018 / 2 dni, 1 noc /

MIESTO: Eger, Miskolc / Maďarsko/

CENA: 135 €

CENA ZAHŔŇA:

PROGRAM:

1.deň – Sobota:

Prvý deň programu je venovaný barokovej perle Maďarska – mestu Eger. V doobedných hodinách bude prehliadka baštami opevneného Egerského hradu, ktorý je zahalený rúškom tureckých bojov. Uvidíte turecké kúpele, kostoly prebudované na mešity a minaret, ktorý je zachovaný dodnes a sprístupnený aj turistom. V Egri uvidíte aj monumentálnu neoklasicistickú baziliku (druhú najväčšiu v Maďarsku) so sochami svätcov v nadživotnej veľkosti a najväčším organom v Maďarsku. Oproti bazilike sa nachádza neskorobaroková budova lýcea s jednou z najcennejších knižníc v krajine. Na Námestí Iśtvána Dobóa dominuje socha v jeho nadživotnej veľkosti a barokový kostol minoritov – ide o jednu z najkrajších barokových stavieb strednej Európy.
Odchod na hotel a ubytovanie sa. Podvečer presun do ÚDOLIA PEKNÝCH ŽIEN s OCHUTNÁVKOU egerských značkových VÍN* spojenú s posedením pri guláši.
Vo večerných hodinách presun na hotel a spánok.
*Ochutnávka vína v Egeri
Chcete spoznať vynikajúce vína Eger a užiť si ich nenapodobiteľnú farbu, arómu no najmä chuť? Pre Vás je táto ochutnávka ako stvorená. V rámci zájazdu máte v programe aj ochutnávku v tradičnej maďarskej vínnej pivnici v meste Eger. V cene je ochutnávka šiestich vín aj s výkladom, večera vo forme tradičného maďarského gulášu.

2.deň – Nedeľa:
Po raňajkách presun do Miškolca – tretieho najväčšieho mesta Maďarska.
Navštívite unikátne jaskynné a liečebné kúpele Tapolca. Termálna voda je priamo v chodbách vápencovej jaskyne, pričom symbióza liečivej klímy a liečivej vody dodá telu blahodárny relax. Odporúčajú sa pri chorobách nervového systému, pri neurotických ťažkostiach spojených s funkciou srdca, pri vysokom krvnom tlaku, žalúdočných problémoch a pri vyčerpaní. Popri prírodnej jaskyni, sa tu nachádza ďalších päť vnútorných bazénov a šesť vonkajších.
Po návšteve kúpeľov bude voľný program v nákupnom centre Plaza alebo Auchan. Návrat na Slovensko v neskorých večerných hodinách.
Jaskynné kúpele Miskolctapolca****
Kúpele sú jedinečné v Európe. Je to neporovnateľný zážitok kúpať sa v bazéne obklopenom prírodnou jaskyňou, ktorá má navyše vďaka termálnej vode vyvierajúcej v hĺbke hory príjemnú teplotu. Voda má zároveň veľmi nízke množstvo soli, takže v nej môžete stráviť pokojne aj celý deň. Vďaka jaskyni si môžte zároveň užiť čistý, jemný vzduch. Mnoho ľudí prisahá, že jaskynné kúpele majú liečivú silu, predovšetkým vďaka prírodnej a liečivej jaskynnej klíme a príjemnej teplej vode.
Kúpele však zahŕňajú aj ďalšie bazény, rôzne možnosti aquatherapie, či saunový svet.

REZERVÁCIA A PLATBA:

NÁSTUPNÉ MIESTA:

SPIŠSKÁ NOVÁ VES – POPRAD (príplatok 7  €) – PREŠOV – KOŠICE

MOŽNÉ PRÍPLATKY:

 

Cesta za maďarským vínom a jaskynnými kúpeľami s CK BELMARE 🙂

 

CK Belmare je  oprávnená zájazd zrušiť, ak nie je dodržaný minimálny počet účastníkov. Klient musí byť o tom informovaný najneskôr 7 dní pred začatím zájazdu. V tom prípade ponúkne CK zákazníkovi náhradný termín zájazdu alebo zákazník obdrží peniaze za objednané služby späť.

Minimálny počet účastníkov na zájazd 40 osôb /ak CK nerozhodne inak/.

Zmluvné pokuty (stornopoplatky) pri odhlásení sa zo zájazdu: – v prípade odhlásenia sa zo zájazdu  30 a viac dní pred termínom konania zájazdu, máte nárok na vrátenie celej platby za zájazd – v prípade odhlásenia sa zo zájazdu  od 7 do 30 dní pred termínom konania zájazdu, máte nárok na vrátenie 50% z platby za zájazd – v prípade odhlásenia sa zo zájazdu  do 7 dní od termínu jeho konania, nemáte nárok na vrátenie platby

CK Belmare je poistená pre prípad úpadku v zmysle zák. č. 281/2001 Z.z.

 

V prípade záujmu môžete využiť tento prihlasovací formulár.

Odoslaním prihlášky súhlasíte s obchodnými podmienkami CK Belmare

1.
Žiadame o komplexné cestovné poistenie AXA assistance (1,70 €) / den / osoba
Tento zájazd nájdete na webe: https://www.belmare.sk/vynikajuce-vinko-v-udoli-krasnych-zien-spojene-s-relaxom-v-jaskynnych-kupeloch-v-miskolctapolca/